domek wakacyjny w Beskidzie?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 86
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

domek wakacyjny w Beskidzie?

Post autor: kozi44 »

Jak w temacie, poszukuje kwatery albo strony z ktorej rezerwujedzie domki wczasowe. Chodzi mi o Beskid śłąski. Słyszalem , że tam jest przepiękna okolica, mniej turystów niż np w Tatrach. Także zdecydowałem się, że tam spędzimy weekend majowy
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 86
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: domek wakacyjny w Beskidzie?

Post autor: kozi44 »

kozi44 pisze: ↑11 lut 2020, 15:15 Jak w temacie, poszukuje kwatery albo strony z ktorej rezerwujedzie domki wczasowe. Chodzi mi o Beskid śłąski. Słyszalem , że tam jest przepiękna okolica, mniej turystów niż np w Tatrach. Także zdecydowałem się, że tam spędzimy weekend majowy
jeszcze jakby cenowo było przystępnie to byłbym baaaardzo wdzięczny za polecenie czegoś fajnego:)

zapper gdzie kupić
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 79
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:02

Re: domek wakacyjny w Beskidzie?

Post autor: pukla123 »

Ja tam jadę na Wielkanoc z dziecmi. Noclegów szukałam w necie. Na tej stronie http://wakacyjnydom.pl/ jest mnóstwo domków wakacyjnych , o różnym standardzie, w cenach na każdą kieszeń. To solidna firma, z długim doświadczeniem jeśli chodzi właśnie o najem. W wolnej chwili przeglądnij ich ofertę, mysle ze cos wybierzesz
Awatar użytkownika
jajecznica
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 15:28

Re: domek wakacyjny w Beskidzie?

Post autor: jajecznica »

Ja bylam na sylwestrze w górach. I własnie fajny nocleg udało mi się na tej stronie którą polecałaś znaleźć. Bardzo byłam zadowolona z pobytu, a gospodarze przemili.
ODPOWIEDZ