taxi

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

taxi

Post autor: Bodzio12 »

Korzystacie z usług taksówek? Jeśli ktoś potrzebujecie szybko przemieścić się z miejsca do miejsca to ja polecam serdecznie http://www.taxirondo.com.pl/ zobaczcie na stronę. Jeśli zadzwonicie po taksówkę dostaniecie jeszcze zniżkę na przejazd. Firma ma 70 samochodów a średni czas przyjazdu po klienta to 8 minut. Są świetni polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 79
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:02

Re: taxi

Post autor: pukla123 »

Ja duzo korzystam i polecam niedrogie taxi jelcz Można bardzo wygodnie i ekspresowo zamawiać taxi. Wystarczy jeden klik na stronie Olavia Taxi i poprzez aplikacje w telefonie zamówimy samochód do wybranego przez nas miejsca. A jeśli ktoś dużo korzysta to firma oferuje VIPCARD, która upoważnia do ciekawych zniżek.

materac piankowy z lateksem nike
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 44
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:16

Re: taxi

Post autor: Sisi »

Bodzio12 pisze: ↑14 maja 2019, 16:17 Korzystacie z usług taksówek?
Przyznam, że dość często mi się zdarza. Lubię szybko i w komfortowych warunkach dotrzeć na miejsce. W obcym mieście zawsze zamawiam taxi. Nie mam głowy do planowania trasy z autobusami. Teraz będziemy jechać na kilka dni do Zakopanego, więc już sobie sprawdziłam na stronie zlaptaryfe.pl/taxi/zakopane/, którą taksówką najlepiej jeździć. Mam tam wszystkie niezbędne info.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 93
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: taxi

Post autor: cinno »

Słuchajcie, a nie lepiej zdecydować się na wynajem samochodów Warszawa zamiast na taxi? Według mnie taka opcja jest korzystniejsza zarówno pod względem wygody, dyspozycji samochodu i oczywiście cen. ja zawsze porownuję sobie kilka możlwiości, zanim dokonam ostatecznej decyzji.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: taxi

Post autor: pieknyolek »

cinno pisze: ↑23 kwie 2021, 15:18 Słuchajcie, a nie lepiej zdecydować się na comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/ wynajem samochodów Warszawa zamiast na taxi? Według mnie taka opcja jest korzystniejsza zarówno pod względem wygody, dyspozycji samochodu i oczywiście cen. ja zawsze porownuję sobie kilka możlwiości, zanim dokonam ostatecznej decyzji.
Polecam Ci wynajem samochodów od http://transport-autolaweta.pl/#oferta - zawsze są na czas :)
ODPOWIEDZ