Strona 1 z 1

Wnętrza

: 31 gru 2020, 17:07
autor: kira29
Dobrze zorganizowane i stworzone z pomysłem wnętrza, zawsze będą wzbudzać sporo emocji. Warto zatem zwrócić na nie uwagę, szczególnie w kontekście wygody i dopasowania, a także komfortu. Dobrze jest zatem przygotować się na swoisty pomysł z tym związany. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://esencjadesign.pl/tapety/tapety-onewalldesign gdzie trafisz na oryginalne i wyjątkowe tapety.

Re: Wnętrza

: 20 sty 2021, 21:06
autor: Ewka9
Czytałam ostatnio o https://exams.edu.pl/targi-nauczycielskie/ targach nauczycielskich. Bardzo ciekawe wydarzenie. Warto zerknąć na ten artykuł.

Re: Wnętrza

: 25 sty 2021, 11:00
autor: Kwaś
Jeżeli zastanawiacie się jak zabudować pralkę w łazience to polecam wam przeczytać ten artykuł: https://krzemien.com.pl/news/jak-zabudowac-pralke

zmiana vat 2015

Re: Wnętrza

: 12 paź 2021, 14:29
autor: pieknyolek
kira29 pisze: 31 gru 2020, 17:07 Dobrze zorganizowane i stworzone z pomysłem wnętrza, zawsze będą wzbudzać sporo emocji. Warto zatem zwrócić na nie uwagę, szczególnie w kontekście wygody i dopasowania, a także komfortu. Dobrze jest zatem przygotować się na swoisty pomysł z tym związany. Polecam zatem zajrzeć na stronę esencjadesign.pl/tapety/tapety-onewalldesign gdzie trafisz na oryginalne i wyjątkowe tapety.
Rzeczywiście piękne tapety :) My niedawno skończyliśmy remont holu w domu i wszystkie tapety kupiliśmy na https://www.outlet-tapet.pl/

Obrazek

Re: Wnętrza

: 17 paź 2021, 14:35
autor: Michał
Każdy chce się w swoich wnętrzach czuć wyjątkowo. Na pewno do malowania ścian nada się farba SIGMA SUPERLATEX CLASSIC MAT BIAŁY 10L marki Dekoral. Idealnie nada się w rodzinach z małymi dziećmi, gdyż jest odporna na szorowanie i świetnie radzi sobie z typowymi plamami. Jest bezpieczna, gdyż nie posiada w składzie rozpuszczalników i jest antyrefleksyjna.

Re: Wnętrza

: 18 cze 2022, 18:54
autor: Ela
Ja niedawno malowałowam dom na biało. Wymysliałm, że ściany mają być białe - łatwiej mi wtedy coś dokupić czy zmienić w domu. Kolor na ścianach sprawia, że spontaniczne zmiany wystroju bywają trudniejsze bo okazuję się, że coś nie pasuje.
Kupiłam Śnieżkę Eko do malowania. Pierwszy raz malowałam Śnieżką, ale okazała się farbą bardzo dobrej jakości. Nie chlapie nawet podczas malowania sufitów, dobrze kryje i szybko schnie.
Jest odporna na zmywanie co sprawia, że zabrudzenia schodzą ze ścian bardzo łatwo bez żadnej szkody dla samej farby