Strona 1 z 1

Jelitowe kłopoty

: 19 cze 2021, 12:09
autor: fałata
Od jakiegoś czasu mam poważny problem z jelitami. Często mam wzdęcia, pojawiają się też zaparcia. Zmieniłam już dietę, staram się jeść zdrowe produkty i nic nie pomaga. Znacie może jakieś inne skuteczne sposoby żeby temu zaradzić? Mieliście taką sytuację w ogóle?

Re: Jelitowe kłopoty

: 27 cze 2021, 20:33
autor: paśku
Może probiotyk? To na pewno nie wyleczy i warto też to oczywiście skonsultować z lekarzem, ale pomoże na pewno. Ja bardzo sobie cenie te probiotyki - https://mynarum.com/narum-mumio-200mg są bardzo skuteczne, możesz spróbować może i tobie podpasują :)

Re: Jelitowe kłopoty

: 06 lip 2021, 17:24
autor: cubanka
fałata pisze: 19 cze 2021, 12:09 Od jakiegoś czasu mam poważny problem z jelitami. Często mam wzdęcia, pojawiają się też zaparcia.
Ja masz problem od dłuższego czasu to musisz się skonsultować z lekarzem. Możesz też zapytać w aptece o środek xenna balance https://www.xenna.pl/xenna-balance/ bo on jest przeznaczony do leczenia przewlekłych zaparć

Re: Jelitowe kłopoty

: 18 cze 2022, 18:50
autor: Ela
Miałam kiedys ogromne problemy z zaparciami, których nie mogłam się pozbyć na żadne sposoby. Nic nie działało w 100% skutecznie lub efekt był tylko na chwilę.
Koleżanka powiedziła mi wtedy o czopakch musujących. Kupiłam w sumie bez większego przekonania o ich skuteczności, ale okazało się, że byłam w błędzie. Czopki bardzo mi pomogły. Działają do 15 minut po aplikacji więc szybko, ale nie gwałtownie. Pomagają regulować wypróznianie.
Teraz problem z zaparciami miewam tylko sporadzycznie i to zwaszcza na wyjazadach. Jednak do podróżnej apteczki zawsze pakuje czopki

liczba biegunów