Strona 1 z 1

skup nieruchomości

: 21 cze 2021, 10:43
autor: Heniu94ę
Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie skup nieruchomości Gdańsk. Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!

Re: skup nieruchomości

: 13 paź 2021, 11:38
autor: pieknyolek
Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie sc4.pl/dekoracje-dzieki-ktorym-dobijesz-targu-ze-skupem-nieruchomosci/ skup nieruchomości Gdańsk Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Co ciekawe lombard VIP także prowadzi skup nieruchomości: https://www.lombard-vip.pl/ 8-)

Obrazek

Re: skup nieruchomości

: 13 paź 2021, 13:09
autor: pieknyolek
Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie sc4.pl/dekoracje-dzieki-ktorym-dobijesz-targu-ze-skupem-nieruchomosci/ skup nieruchomości Gdańsk . Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Zdecydowanie polecam Ci ten skup nieruchomości : https://skup123.pl/skup-mieszkan/


Obrazek

Re: skup nieruchomości

: 15 lis 2021, 21:14
autor: ewa920
Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie skup nieruchomości Gdańsk. Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Jeśli chodzi o skup nieruchomości Gdańsk warto skontaktować się z firmą GRB Nieruchomości. Dzięki swojemu doświadczeniu na pewno będą w stanie pomóc Ci ze sprzedażą. Z jakiegoś powodu mają dobre opinie i moje zaufanie, więc na pewno Ciebie nie zawiodą - polecam :)

Re: skup nieruchomości

: 01 maja 2022, 8:45
autor: LukSko
Omijajcie ludzie tego typu firmy(skupujące nieruchomości za gotówkę) szerokim łukiem.

Więcej jest z tego problemów niż potencjalnych korzyści.

Skupują za ceny ponizej wartości rynkowej - co jest niezgodne z prawem- potem US podwyższa cenę takiej sprzedaźy do wartości rynkowej i ma si 2 razy większy podatek do zapłacenia, notariusz od takich firm działa oczywiście na ich korzyśc oczywiście o takiej kwestii nie informuje. Cała transakcja spzedazy jest realizowana przez kilka spółek, i negocjować trzeba w akcie notarialnym każdy przecinek.

Ja skorzystałem - bo wykorzystują sytuację ludzi bez wyjścia i mam teraz większy problem niż przed sprzedażą