Strona 1 z 1

Kredyt albo pożyczka

: 03 lip 2021, 17:28
autor: monia
Siemanko. Jaka pożyczka według Was jest najbardziej korzystna? Istnieje tego na prawdę dużo wariantów i zastanawiam się jaki wybrać? Może warto zapytać w banku ale jest ich tyle że wybranie się do każdego z ich i porównywanie każdej z ofert zajmie mi wieki. Doradzicie coś?

Re: Kredyt albo pożyczka

: 04 lip 2021, 16:46
autor: Wałcio
Na pewno warto posprawdzać, żeby wybrać najlepszą ofertę. Chociaż ja jak szukałem dla siebie to ostatecznie brałem pożyczkę w https://www.saverium.pl/artykuly/kredyt ... 65-000-zl/ - moim zdaniem mają najatrakcyjniejsze warunki

Re: Kredyt albo pożyczka

: 04 lip 2021, 19:20
autor: Śnieżka
Jeżeli masz już aktywne, co najmniej jedno zobowiązanie, podstawą negatywnej decyzji banku, jest prawdopodobnie niska zdolność kredytowa, zaległości w jego spłacie, lub oba te czynniki na raz. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to zgłosić się do https://ambulatorium-kredytowe.pl/trudn ... dluzonych/

Re: Kredyt albo pożyczka

: 23 lip 2021, 11:41
autor: jąkala
Ogólnie nie znam się na kredycie, ale jeśli mogę ogólnie się wywiązać i jakoś wam pomóc, to może podpowiem, że tutaj https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ macie kogoś, kto ma rozeznanie. Może pomóc, jeśli tylko zdecydujecie się z nim rozmawiać. To prawdziwy fachowiec, rzetelny i dobry.

gs1 gln

Re: Kredyt albo pożyczka

: 25 lip 2021, 13:21
autor: mycha22
jest wiele ofert pożyczkowych na rynku. Myślę, że bez problemu znajdziesz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Plusem jest to, że większość takich pożyczek dostępnych jest online. Tu na przykład https://monebay.pl/pozyczka-pod-weksel dostępne są pożyczki pod weksel. Wniosek składasz online i szybko otrzymujesz decyzję pożyczkową.

Re: Kredyt albo pożyczka

: 28 lip 2021, 12:11
autor: Iruś43
Ostatnio słyszałem o tak zwanej pożyczce pożyczka na lato? Wiadomo, że są wakacje i sporo osób chce wyjechać na wakacje. Rzeczywiście czasami taka pożyczka może kogoś poratować. Jednak jeśli już musimy się zadłużać to trzeba to robić z głową i przemyśleć czy warto wziąć pożyczkę w danym momencie.

Re: Kredyt albo pożyczka

: 12 sie 2021, 11:30
autor: modła
W sumie ja bym proponowała kredyt, ale nie znam się na tym na tyle, żeby w razie czego wam coś poradzać. Lepiej będzie sprawdzić takie https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ miejsca. Dzięki takim wpisom możemy podejmować lepsze i bardziej dopasowane decyzje kredytowe.

Re: Kredyt albo pożyczka

: 13 sie 2021, 13:31
autor: cinno
Można dostawać różne propozycje handlowe, ale jeśli chodzi o kredyty i pożyczki, to taki doradca kredytowy warszawa będzie wiedział najwięcej. Ma w końcu w ofercie przede wszystkim dużo nietypowych propozycji, jakich żaden bank może nam nie zaproponować.

Re: Kredyt albo pożyczka

: 17 sie 2021, 10:08
autor: g00ral
Cześć!
Kredyt czy pożyczka - to są z reguły dwie różne sprawy. Kredyt z reguły jest na jakiś cel, "pod" coś i raczej długoterminowy. A pożyczka - kwota niska, szybka, raczej bez potrzeby udokumentowania celu. Wiecie, że istnieją także prywatne pożyczki? Super opcja, jak ktoś potrzebuje kasę od ręki, a ma już jakieś zobowiązania i bank nie chce mu udzielić kolejnej pożyczki. Zresztą - zobaczcie sami np tutaj: https://prywatna-pozyczka.pl/ - spoko opcja, prawda?

Re: Kredyt albo pożyczka

: 11 wrz 2021, 9:56
autor: Ludwiką
Nie wiem czy można rozpatrywać kwestię kredytu, w kategorii warto nie warto. Uważam, że jest to możliwość, którą możemy wykorzystać by uzyskać finansowanie na wymarzony cel. Czy jest to inwestycja w rozwój firmy czy kredyt mieszkaniowy to już kwestia wyboru. Przy wyborze odpowiedniej oferty kredytu pomoże nam doradca finansowy https://intuum.pl/

Re: Kredyt albo pożyczka

: 14 paź 2021, 2:27
autor: haroluś67
Witam,co sądzicie o tym,aby skorzystac z porady prawnej? Jestem osoba zadluzona,ktora ma kredyt we frankach. Pora zacząć dociekać sprawiedliwości. https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/ Jak moze pomoc mi prawnik? Sytuacja odbija się na moim zdrowiu,co bardzo mnie martwi.

Re: Kredyt albo pożyczka

: 28 paź 2021, 12:03
autor: Jefix
Osobiśćie nie jestem fanem kredytów, bo wiążą się ze sporymi kosztami i sporym obciążeniem dla portfela. Dla mnie znacznie ciekawszą opcją są płatności odroczone Twisto. Tu gdy spłacisz wszystko w terminie to nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów ;)

Re: Kredyt albo pożyczka

: 12 sty 2022, 9:43
autor: Rafał09ń
Również jestem zdania, że warto skontaktować się z doradcą finansowym, który wszystko nam wyjaśni i znajdzie rozwiązanie i najlepszy kredyt dopasowany do naszych możliwości. Ja byłam w kropce i zdecydowałam się zasięgnąć pomocy właśnie u tego doradcy https://finansowypiotr.pl/kontakt/. Nasza sprawa dotyczyła kredytu hipotecznego i uzyskaliśmy wszystkie potrzebne informację i doradca pomógł nam załatwić wszystkie potrzebne formalności https://finansowypiotr.pl/kredyt-hipoteczny/.