Strona 1 z 1

Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

: 17 paź 2021, 10:43
autor: Myślicielka
Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?
Co myslicie o takiej formie wsparcia medycznego, która przez tę cała pandemię mocno się ostatnio rozwinęła? Macie dobre opinie o teleporadach czy nie? Korzystacie czy nie?
Pytam, bo trafiłam w necie na stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
gdzie można sobie umówić taką szybką poradę nawet w godzinę i normalnie mieć lekarza na video czy na telefonie, wypisane leki, zwolnienie itd.
I zastanawiam się czy nie skorzystać zamiast z masą chorych osób siedzieć gdzieś w przychodni w tych wariackich czasach.

jak myślicie?

Re: Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

: 27 paź 2021, 11:16
autor: rokitka
Raz na jakis czas porada zdalna- rozumiem... ale nie ze za kazdym razem. Ja jakis czas temu bylam u ginekologa,mialam robioną cytologię i dowiedzialam sie , ze mam wirusa hpv , moja pani doktor zalecila mi kuracje zelem papilocare, ktory blokuje rozprzestrzenianie sie wirusa

Re: Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

: 24 maja 2022, 15:54
autor: monna
ja nie mam nic przeciwko takiej metodzie kontaktu z lekarzem :) wiadomo, ze nie zawsze jest ona możliwa ale jeśli takie rozwiązanie wchodzi w grę to według mnie warto z tego korzystać :) ja w taki sposób umawiałam się ostatnio nawet do lekarza medycyny pracy :) podejrzewam, ze nie każda placówka daje takie możliwości swoim pacjentom ale warszawska przychodnia Medivita na pewno tak :) najlepsze jest to, ze na wizytę czekałam tylko 2 dni także tempo mają ekspresowe :) sympatyczna obsługa, rzetelnie przeprowadzona konsultacja. świetna placówka :)