Strona 1 z 1

Praca w Mazowieckim

: 18 paź 2019, 20:38
autor: RobbyB
Szukacie pracy w tych rejonach? Wówczas najlepiej sprawdzi się ten pośrednik https://www.jobs.pl/praca/mazowieckie . Łatwo możecie znaleźć pracę w obrębie swojego miejsca zamieszkania.

Re: Praca w Mazowieckim

: 22 paź 2019, 20:03
autor: Diana
A co sądzicie o wyjazdach do pracy za granicę? Ja widziałam ostatnio całkiem dużo atrakcyjnych ofert takiego zatrudnienia na stronie Agencji Pracy Poland Workforce, a dokładniej na https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Czy ktoś z Was miał okazję zarabiać gdzieś poza Polską? I jak wrażenia?

Re: Praca w Mazowieckim

: 24 paź 2019, 11:41
autor: kimi
A może zamiast szukać pracy w kraju wyjedź na kilka miesięcy zagranicę na przykład do Holandii? Ta agencja https://www.beyondresources.pl/pl/ zagwarantuje wam dobrze płatną pracę oraz dojazd i zakwaterowanie na miejscu. Dzięki nim zarobisz w kilka miesięcy dobre pieniądze i nie musisz się obawiać że ktoś cię oszuka lub będzie niezgodnego z przepisami.

Re: Praca w Mazowieckim

: 18 gru 2019, 13:25
autor: elixa
Dokładnie, też jestem zdania, że praca za granicą jest dużo bardziej opłacalna, nawet ta podjęta czasowo. Wiele rodaków decyduje się obecnie na wyjazd do pracy w Niemczech jako opiekun osób starszych. Warto sobie przemyśleć takie rozwiązanie z uwagi na to, że Niemcy bardzo cenią to zajęcie. Tutaj http://bravecare.pl/pl/chce-zostac-opiekunka/ znajdziesz informacje, z którymi warto się zapoznać.

Re: Praca w Mazowieckim

: 29 maja 2020, 22:33
autor: agata7
Na portalu Geopraca znajdziecie oferty pracy w Warszawie i okolicach. Jest ich całkiem sporo i to w różnych zawodach. Trzeba oczywiście nie tylko zwracać uwagę na to czy spełniamy wymagania, ale również na oferowane wynagrodzenie, bo to jest ważne.

Re: Praca w Mazowieckim

: 10 paź 2020, 0:47
autor: Braśka
Coraz więcej jest portali, które pomagają w znalezieniu pracy. Są nawet typowo branżowe jak https://medbra.in/ dla branży medycznej. Nie tylko dla lekarzy, ale też dla wielu innych zawodów związanych z medycyną. Są oferty z różnych miejsc w kraju, dlatego warto tam zajrzeć zdecydowanie.

Re: Praca w Mazowieckim

: 02 lis 2020, 20:28
autor: Zdzisiek78
Witam, co sądzicie o poszukiwaniu pracy przez agencje? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/a ... w-poznaniu Chcę pomoc koledze z Ukrainy, ktory chce przeprowadzic sie do Polski.

Re: Praca w Mazowieckim

: 08 lis 2020, 15:23
autor: oberyna
ja inwestuje w XTB regularnie od pewnego czasu. Na rynku możliwości są naprawdę mocne, tylko każde działanie wymaga zdrowego rozsądku. Nie ładujesz się od razu z kasą - to na demie sprawdzasz, czy się nadajesz do danego tematu.

Re: Praca w Mazowieckim

: 04 sty 2021, 10:04
autor: Sławek
Wiem, że w firmie https://korb-group.com/portfolio-item/dojarz-krow/ poszukują kogoś na stanowisko dojarza krów. Może dla niektórych nie jest to wymarzona praca, jednak daje ona korzyści takie jak dobre zarobki, pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec, możliwość uzyskania 500 euro za polecenie pracownika i wiele innych.

Re: Praca w Mazowieckim

: 12 sty 2021, 21:37
autor: ronkit
A jaka praca Ciebie najbardziej interesuje? Może masz zawód medyczny? Jeśli tak to jestem pewna że ciekawą ofertę pracy znajdziesz na tym portalu https://medbra.in/ . Są tutaj dziesiątki/setki ofert z całej Polski

Re: Praca w Mazowieckim

: 20 sty 2021, 18:26
autor: Łasica23
Ważne jest to by być zdolnym do pracy. Chodzi o to, czy nie mamy przeciwskazań do danego zawodu. Dlatego właśnie dobry lekarz medycyny pracy to podstawa. Zobaczcie sobie np. https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/medycyna-pracy/.

Re: Praca w Mazowieckim

: 25 sty 2021, 13:53
autor: majuś032
To może praca w Radomiu Cię zainteresuje? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na oferty dostępne na takich stronach, jak http://gejtawy.pl/Szukanie-pracy-krok-p ... w-Radomiu/ Tutaj znajdziecie wiele różnych ofert pomocy i wskazówek, w jaki sposób szukać tej pracy i przede wszystkim, jak taką pracę znaleźć.

Re: Praca w Mazowieckim

: 20 lut 2021, 12:59
autor: Żaneta
Najlepszym miejscem do poszukiwania pracą są wszelakie portale z ogłoszeniami o pracę. Bezpłatne ogłoszenia o pracę https://pokato.pl/ to świetne miejsce także dla osób, które poszukują pracownika. W zeszłym roku moja córka znalazła świetną wakayjna pracę własnie rpzez ten portal, była bardzo zadowolona.

Re: Praca w Mazowieckim

: 25 lut 2021, 23:50
autor: Zdzisiek78
Witam,co sądzicie o poszukiwaniu pracy przez agencje pracy? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://atlaswork.pl/
Czy szukaliście kiedyś przez agencje pracy? Z chęcią poznam wasze opinie, ponieważ chcemy poszukiwać sprawiedliwego wynagrodzenia. UWazam,ze kazdy na takie zasługuje.

Re: Praca w Mazowieckim

: 30 mar 2021, 21:44
autor: Chudziński
Teraz to ogólnie w całym kraju jest problem ze znalezieniem pracy, dlatego cieszę się, że już jakiś czas temu podjąłem decyzję o wyjeździe do Wielkiej Brytanii. Pracuję w budowlance i bardzo to sobie chwalę. Pracy jest dużo, a ja jestem już wykwalifikowanym pracownikiem, więc nie obawiam się zwolnienia. Ale nie ukrywam, że wcześniej zainwestowałem w swój rozwój i zrobiłem kursy na maszyny budowlane w https://empiretrainingservices.co.uk. Dzięki tym kursom teraz mogę być spokojny o pracę.

Re: Praca w Mazowieckim

: 08 maja 2021, 23:55
autor: ewa920
Nie moje rejony, ale mam u siebie wiele różnych możliwości w okolicy. Na szczęście wiem, gdzie mogę starać się o zatrudnienie. Jest taka firma, jak https://www.adecco-jobs.com/amazon/pl-p ... ocawskich/ i pracuje się wtedy jako pracownik magazynowy. Sprawdzałam już oferty pracy.

Re: Praca w Mazowieckim

: 06 lip 2021, 18:51
autor: klara
W Warszawie znajdziecie najwięcej ogłoszeń o pracę. Widziałam, że potrzebują opiekunów wynajmowanych aut. Wystarczy być dyspozycyjnym i posiadać prawo jazdy. Każdy przechodzi kurs online, więc nie trzeba mieć doświadczenia w zawodzie. W ciągu miesiąca osoby zaangażowane mogą zarobić do 2500 zł. Więcej informacji jest tutaj https://beep.rent/job-offer/warszawa/ .

Re: Praca w Mazowieckim

: 02 wrz 2021, 8:24
autor: Ludwiką
Jeśli jesteś pracodawcą i poszukujesz odpowiednich pracowników, to platforma https://jobllegro.com/employer wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Jeśli więc dotychczasowa formuła narzędzi rekrutacyjnych przestała być efektywna, i szukacie nowych rozwiązań, które realnie wesprą waszą firmę w pozyskiwaniu talentów, to jest to miejsce właśnie dla Was.

Re: Praca w Mazowieckim

: 27 wrz 2021, 18:10
autor: Sławomir
Chciałbym Wam polecić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , na której znajdziecie liczne porady oraz informacje związane z testami do policji. Jest to portal, z którego korzystałem podczas moich przygotowań do testów i bardzo mi to pomogło, opracowania przez nich przygotowane okazały sie bardzo przydatne.

Re: Praca w Mazowieckim

: 28 wrz 2021, 8:54
autor: cinno
I jak, udało wam się już coś znaleźć? Jeśli nadal rozglądacie się za pracą dla siebie, to może warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowej? Powiem wam, że MG Solutions ma świetne opinie - zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców. Ja bym spróbowała u nich na waszym miejscu.

Re: Praca w Mazowieckim

: 12 paź 2021, 11:16
autor: pieknyolek
Diana pisze: ↑22 paź 2019, 20:03 A co sądzicie o wyjazdach do pracy za granicę? Ja widziałam ostatnio całkiem dużo atrakcyjnych ofert takiego zatrudnienia na stronie Agencji Pracy Poland Workforce, a dokładniej na polandworkforce.com/praca-za-granica Czy ktoś z Was miał okazję zarabiać gdzieś poza Polską? I jak wrażenia?
Dobra praca jest na portalu i w agencji Apsprofit: https://apsprofit.pl/jobtype/praca-stala/ - mega ich polecam :)

Obrazek

Re: Praca w Mazowieckim

: 08 lis 2021, 21:36
autor: Woźny
Ogólnie sama praca jest na pewno ważnym elementem w życiu każdego z nas i ja np. sobie nie wyobrażam sytuacji w momencie kiedy bym stracił moją pracę. Oczywiście takie kwestie również należy brać pod uwagę. Miałem niebywałą okazję całkiem niedawno zapoznać się z fajnym wpisem https://di.com.pl/jak-wyglada-odprawa-p ... wych-66659 gdzie dokładnie opisano jak wygląda kwestia odprawy przy zwolnieniach grupowych. Moim zdaniem z takim materiałem warto się zapoznać.

Re: Praca w Mazowieckim

: 28 cze 2022, 15:21
autor: praca.a.pro
Znalazłem pracę Python Developer na portalu https://www.praca.pl/
Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? To świetne miejsce do szukania pracy w branży IT ;)
Choć często mówi się, że w branży IT brakuje specjalistów, nie należy wychodzić z założenia, że praca sama nas znajdzie, zwłaszcza gdy jesteśmy na początku ścieżki zawodowej.
Branża IT bez wątpienia stwarza znakomite perspektywy rozwoju. Nic więc dziwnego, że pracą w niej jest zainteresowanych coraz więcej osób. Co więcej, możliwa jest nawet praca bez wykształcenia w IT, dlatego stale przybywa chętnych do przebranżowienia się i spróbowania swoich sił właśnie w tym sektorze.