Strona 1 z 1

Kancelaria

: 31 sty 2020, 19:21
autor: tormundmilk
Cześć

Jeżeli poszukujecie kancelarii, która w swojej ofercie posiada wsparcie z wielu dziedzin z zakresu prawa, to zachęcam do zajrzenia na stronę : https://jrkancelaria.pl/ Według mnie, możecie tam liczyć na poważne podejście do problemu.

Re: Kancelaria

: 14 kwie 2020, 19:43
autor: Ali34sz3
ktoś korzystał z jej usług?
-
https://kuzniaebiznesu.pl/e-commerce/jak-otworzyc-dobrze-prosperujacy-sklep-internetowy/

Re: Kancelaria

: 01 maja 2020, 17:16
autor: Ulit63qw
ciekawe ile trzeba czekać na spotkanie.
-
bonnie

Re: Kancelaria

: 05 cze 2020, 10:44
autor: rewelacja
Moim zdaniem lepiej szukać kancelarii, która zajmuje się dokładnie tym, czego potrzebujemy. Na przykład jeśli chodzi o spadek i testament to ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Prawnicy zajmują się prawem spadkowym i mają szeroką wiedzę w tym zakresie. Moim zdaniem warto skorzystać z takiej porady. Spadek choć kojarzy się dobrze może nie być dla nas korzystny jeśli na przykład dostaniemy też długi.

Re: Kancelaria

: 06 cze 2020, 22:42
autor: agata7
A tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/podatk ... rskie.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto sobie zerknąć na stronę tej kancelarii. Jest tam szeroki zakres usług i przede wszystkim znają się na tym co robią. Między innymi specjalizują się w prawie marynarskim czyli w temacie bardzo niszowym.

Re: Kancelaria

: 11 cze 2020, 20:06
autor: gerard
Wiele spraw wymaga fachowej pomocy prawnej. Tym bardziej, że często kończą się one w sądzie. Dlatego warto polegać na kimś z doświadczeniem. Bardzo dobre opinie ma kancelaria adwokacka Węgłowski w Szczecinie. Wiele lat doświadczenia w sprawach cywilnych i karnych przekonało mnie do skorzystania z usług tej kancelarii i cieszę się, że właśnie tam trafiłem.

Re: Kancelaria

: 24 cze 2020, 12:40
autor: sansa
A macie kogoś sprawdzonego od prawa farmaceutycznego, kancelarię prawną, najlepiej w Warszawie? Chodzi o duże pieniądze, więc najlepiej żeby to był ktoś profesjonalny, z dużym doświadczeniem.

sofy i fotele skórzane

Re: Kancelaria

: 15 lip 2020, 16:32
autor: PaniPa
Kancelarii jest dużo, nawet bardzo dużo. Możecie postawić nawet na wygodę i porady prawne online. Widziałam taką opcje w kancelarii http://adwokat-nawojski.pl Warto spróbować.

gitara klasyczna struny nylonowe

Re: Kancelaria

: 28 gru 2020, 10:18
autor: kira29
Poszukujesz dobrego notariusza, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania? Na pewno dobrze jest na sam początek przejrzeć różne strony w danym obszarze. Jeśli chodzi o Śląsk to zdecydowanie polecam kancelarię notarialną https://notariusz-stawowa.pl/ gdzie znajdziesz nie tylko profesjonalne podejście, ale przede wszystkim bardzo konkretne działania, fachową wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Re: Kancelaria

: 16 sty 2021, 15:39
autor: Majeczq
Zależy czy też szukacie kogoś do pomocy indywidualnej, czy też może kancelarii prawnej dla biznesu. Są i właśnie takie firmy, które w tym się specjalizują. Ja tak trafiłam na firmę http://sterrn.pl Oprócz obsługi prawnej można znaleźć tu wsparcie przy likwidacji firm, upadłości, fuzjach i wielu innych operacjach związanych z firmami.

Re: Kancelaria

: 25 sty 2021, 9:39
autor: Kryśkowiak
Powyższe namiary nie dla mnie – za daleko. Ale może ktoś może powiedzieć coś więcej na temat tej kancelarii: https://notariusz.czest.pl/? Miałbym niedaleko, bo to zaraz przy ZUS-ie w naszym mieście. Pani notariusz ma dobre opinie, ale akurat nikt z rodziny jeszcze nie korzystał, to wolę zapytać :)

Chodzi raczej o załatwienie prostej sprawy, bo będzie to przepisanie nieruchomości. Jakie koszta ponosi się w takiej sytaucji?

Re: Kancelaria

: 05 lut 2021, 9:00
autor: anikaś
Mieliście już kiedyś tak, że potrzebowaliście szybko porady prawnej, a nie wiedzieliście gdzie się zgłosić? Zazwyczaj bowiem jest tak, że sytuacja nas zaskakuje i trzeba szybko orientować się co robić. Tutaj https://netto-brutto.eu/gdzie-znalezc-p ... -wypadkach warto sobie zerknąć i poczytać, gdzie znaleźć pomoc prawną w nagłych sytuacjach. Jest tam sporo cennych rad i wskazówek.

Re: Kancelaria

: 07 lut 2021, 17:02
autor: Łukasz
Jeśli chodzi o kancelarię notarialną, to ja na pewno mogę Wam polecić usługi Pani notariusz z http://notariuszgdynia.pl/. Pomogła mi bardzo przy podpisywaniu umowy przedwstępnej do kupna mieszkania, a ceny okazały się bardzo adekwatne do umiejętności i wiedzy, jakie posiada notariusz.

Re: Kancelaria

: 01 mar 2021, 22:20
autor: Małgosia
Pomoc prawna moim zdaniem w takiej sytuacji to podstawa. Adwokat do spraw karnych Wrocław - pan Wojciech Krzysztoporski, to człowiek z doświadczeniem i wiedzą z zakresu prawa. Dzięki temu w profesjonalny sposób będzie w stanie pomóc Ci w trudnej sytuacji.

Re: Kancelaria

: 28 kwie 2021, 12:26
autor: Śnieżka
Jednym z rodzajów zabezpieczenia, zarówno pożyczki, jak i chociażby nieruchomości jest weksel. Traktuje się go często jako środek pomocniczy przy dokonaniu transakcji. Istnieją jednak przypadki, w których próba ściągnięcia wierzytelności, nie udaje się, a sam weksel nie ma żadnej mocy prawnej. Tu warto zasięgnąć porady notariusza i poczytać https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093

Re: Kancelaria

: 14 maja 2021, 9:50
autor: miłosz
Moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z porady prawnej online w https://ekancelaria.tv/ . Poradami zajmują się bardzo doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy, którzy bardzo dobrze zajmą się waszą sprawą. Nieraz już korzystałem z takiej porady i byłem bardzo zadowolony z ich pomocy.

Re: Kancelaria

: 28 maja 2021, 12:19
autor: luśkkal
Miałem trochę na pieńku z byłym pracodawcą, niesłusznie mnie o coś oskarżył i dyscyplinarnie zwolnił. Skonsultowałem się z kancelarią https://adwokatcebula.pl, która się specjalizuje m.in. w prawie pracy, okazało się, że przepisy są po mojej stronie. Wgrałem przywrócenie na stanowisko oraz spore odszkodowanie

Re: Kancelaria

: 08 paź 2021, 10:24
autor: JaroslawJasinski
Wybierając kancelarię prawną do obsługi firmy, trzeba zwrócić uwagę na specjalizacje, jakie posiada dana kancelaria. Prowadzę własną działalność i korzystam z usług tej kancelarii https://jdp-law.pl/o-kancelarii/. Ich podejście jest zawsze w pełni profesjonalne i potrafią w każdej dziedzinie pomóc, co jest dużym plusem.

Re: Kancelaria

: 13 paź 2021, 12:55
autor: pieknyolek
tormundmilk pisze: ↑31 sty 2020, 19:21 Cześć

Jeżeli poszukujecie kancelarii, która w swojej ofercie posiada wsparcie z wielu dziedzin z zakresu prawa, to zachęcam do zajrzenia na stronę : jrkancelaria.pl/ Według mnie, możecie tam liczyć na poważne podejście do problemu.
Polecam także zobaczyć czym zajmuj sie adwokat : https://www.swiatprawa.pl/jak-wybrac-pr ... ozwodowej/


Obrazek

Re: Kancelaria

: 18 paź 2021, 13:45
autor: podróżujący
Rzeczywiście czasem trzeba znaleźć adwokata, który zajmuje się nie tylko jedną dziedziną prawa, a dwoma czy nawet i wieloma na raz. W takiej sytuacji można zwrócić się po pomoc do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Oni dają z siebie wszystko w wielu działach prawa.

Re: Kancelaria

: 02 lis 2021, 10:55
autor: Miłka
Małgosia pisze: ↑01 mar 2021, 22:20 Pomoc prawna moim zdaniem w takiej sytuacji to podstawa. Adwokat do spraw karnych Wrocław - pan Wojciech Krzysztoporski, to człowiek z doświadczeniem i wiedzą z zakresu prawa. Dzięki temu w profesjonalny sposób będzie w stanie pomóc Ci w trudnej sytuacji.
Mi w sprawie karnej pomógł adwokat z Wrocławia Paweł Marchewka tutaj masz do niego kontakt https://www.adwokatmarchewka.pl Bardzo duże doświadczenie i wiedza, świetny kontakt i etyka pracy, polecam dzięki jego pomocy moja sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie.

Re: Kancelaria

: 30 cze 2022, 13:44
autor: Monika Laki
Jeżeli szukacie prawnika od prawa rodzinnego, w tym rozwodów, alimentów, podziałów majątków, opieki nad dziećmi polecam serwis https://www.rozwodowy.pl/ Udostępniają setki artykułów i porad prawnych z życia wziętych. Udzielają też płatnych porad prawnych. Osobiście korzystałam z porady dotyczącej podziału majątku, dostałam wytyczne i wskazówki jak postępować przy podziale i ugrałam więcej jak oczekiwałam. Z tego co wiem to istnieje możliwość reprezentacji przed sądem przez prawników z serwisu rozwodowy.pl