Strona 1 z 1

Jakie konto bankowe wybrać ?

: 06 mar 2020, 16:23
autor: kira29
Witam! Mam dylemat , otóż potrzebuję założyć konto takie które jest najlepsze dla studenta i wiadomo ma jak najmniej opłat . Co mi polecacie ? Sprawdzałem https://konto-w-banku.pl/konto-mlodych/
i wydaje mi się że konto ipko za 0 zł jest godne uwagi , jak uważacie ?

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 21 lip 2020, 11:29
autor: Jonek99
Jeżeli szukacie dobrego banku w którym nie tylko otworzycie swoje konto osobiste, ale również będziecie mogli skutecznie oszczędzać środki to polecam zwrócić uwagę na ofertę Nest Bank-u https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... owe-środki którzy jak się przekonacie zaoferowali całkiem fajne warunki zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Pozdrawiam i koniecznie podziel się z nami spostrzeżeniami, jak już wybierzesz ostatecznie któryś z banków!

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 18 lis 2020, 18:27
autor: iuala
Praktycznie jeśli chodzi o oszczędzanie to na zwykłym koncie niewiele zyskujemy. Warto pomyśleć o innej formie odkładania gotówki. Teraz bardzo dobrym sposobem są https://www.mojeppk.pl/ Oszczedzając w taki sposób przez cały okres naszej pracy zawodowej możemy uzbierać spora kwotę. Ja jestem od roku ubiegłego i chwale sobie taką formę odkładania pieniędzy.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 18 lis 2020, 21:41
autor: Lenika
Wszystko zależy co chcemy w takim koncie uzyskać, bo jeśłi chcemy kredyt, to wpierw bym się wybrała do doradcy finansowego. Ja tak zrobiłam zanim zdecydowałam sie na kredyt hipoteczny Doradca wi w jakim banku dostaniemy najbardziej korzystną ofertę kredytową, oni współpracują praktycznie z wszystkimi bankami na rynku więc maja dobre rozeznanie.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 19 lis 2020, 16:44
autor: wołam
Nie wiem, ale sprawdzam jakie opinie ma doradca kredytowy i wtedy z nim co może dodatkowo podziałam w kwestii konta. Wiem, że jako dobry klient mogłabym jednocześnie mieć lepsze kredyty oferowane, ale na razie nie będę się tym zamartwiać. Pomyślę tylko o tym, ile kasy potrzebuję.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 11 lut 2021, 9:17
autor: Wićka
Współcześnie jest tyle opcji, że trudno się zdecydować. Jednocześnie łatwo trafić na ofertę, która nie okaże się dla nas korzystna. Także trzeba dobrze przemyśleć sprawę. Pomogą w tym internetowe rankingi https://zarabiam.net.pl/oszczedzanie/ra ... osciowych/, bo przedstawiają całościowo ofertę. Jeśli nasza decyzja dotyczy innych kwestii finansowych również można sobie tam poszukać informacji https://zarabiam.net.pl.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 28 paź 2021, 16:57
autor: Fuńka
Wszystko zależy do jakich celów potrzebujesz to konto. Jeśli potrzebujesz lokatę - to trzeba iść do banku i porozmawiać z doradcą, jednak nie polecam obecnie oszczędzania na lokacie. Pieniądze inwestujemy raczej w inne instrumenty finansowe - takie gdzie mozna zarobić przynajmniej tyle ile wynosi inflacja. Warto zainteresować się tym - co to jest fundusz inwestycyjny .Jest bardzo dużo funduszy inwestycyjnych więc tylko od ciebie zależy co wybierzesz.