tantra

Gdzie robić zakupy w podróży? Jakie sklepy warto odwiedzić? Gdzie znaleźć lokalnych rzemieślników?
Awatar użytkownika
HaniaSryb
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2019, 0:51

tantra

Post autor: HaniaSryb »

Czesc,

czy ktos z was zna sie na tym? lub korzystal?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:46

Re: tantra

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

ja moge Ci polecic strone Tantra - tantra.pl :)
kilka razy na niej bylam i czytalam tam wiele ciekawych rzeczy
Taduś

Re: tantra

Post autor: Taduś »

Mogę polecić tantra masaż w Warszawie który wykonuje mistrzyni tantry Kaulickiej z dyplomami. Sprawdź https://www.kalalunatemple.com.pl masaże tantryczne i dla mężczyzn i dla kobiet i dla par. Wszystko odbywa się w spokojnej, cichej atmosferze, w niesamowitym mistycznym wręcz klimacie. Relaks rewelacyjny.
Roban

Re: tantra

Post autor: Roban »

Częstochowa

Masaże:
relaksacyjne
Lomi Lomi
Ayurvedyjskie
Tantra dla Pań


Masaż relaksacyjny całościowy: masaż całego ciała z wyłączeniem miejsc intymnych według autorskiej metodyki łączącej techniki z masaży klasycznych, Lomi Lomi, oraz Shiatsu. Czas zabiegu 1, 5h,
Masaż Ayurveda Abhyanga: Indyjski rytuał leczniczo, relaksacyjno, odmładzający całego ciała łącznie z głową i twarzą z wyłączeniem miejsc intymnych. Wykonuję się go przy użyciu różnych olejów w zależności od doszy osoby masowanej. Zabieg rozpoczynamy od testów na rodzaj doszy danej osoby i dobrania oleju, masaż wykonywany w różnych płaszczyznach (pozycja siedząca, leżenie przodem, leżenie tyłem, pozycję boczne). Masaż ma lekkie działanie hipnotyczne i bardzo mocno wycisza dlatego nie polecam go przed pracą i jeśli ktoś musi dalej dojechać samochodem po zabiegu. Czas trwania rytuału to 1, 5h
Masaż Tantryczny dedykowany dla kobiet, to erotyka na najwyższym poziomie. Masaż na bazie specjalnego olejku indyjskiego ze składem objętym klauzula poufności. 1, 5h jedynego takiego rytuału.
609860335
Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam

Robert
maciuś

Re: tantra

Post autor: maciuś »

Jeśli szukacie odpowiedniej opcji na zakupy to według mnie warto się zainteresować jakimś konkretnym produktem który da jakieś opcje, mi się osobiście podoba portal aukcyjny który każdy zna, polecam www.allegro.pl
migdal

Re: tantra

Post autor: migdal »

Zdecydowanie polecam Desert Rose w Warszawie i ich masaż tantryczny. Co to było za przeżycie! W końcu się wyluzowałem i na pewno długo nie zapomnę tego doświadczenia. Masażystki są świetne no i... piękne ;) W salonie panuje intymna atmosfera. Polecam, jeśli chcecie przeżyć coś fantastycznego.
ODPOWIEDZ