Oszczędzanie i inwestowanie

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Oszczędzanie i inwestowanie

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: bonka » 13 sty 2022, 13:23

Prawda jest taka, że żyjemy teraz w trudnych czasach i wcale nie dziwie się, ze większość z nas ma problem z tym by cokolwiek odłożyć. Ja dopiero się tego uczę. w tym celu kilka tygodni temu zainstalowałam sobie nawet aplikację Provema. Kojarzycie ją ? Jest prosta w obsłudze, ma wiele przydatnych funkcji. Dzięki niej można dostawać zwroty za zakupy, taniej parkować, wykonywać przelewy natychmiastowe. Myślę, ze to narzędzie pomoże wielu z Was wyjść na prostą.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Tubiś » 24 paź 2021, 13:15

Jakbym miała możliwość zaoszczędzenia paru groszy to pewnie w coś konkretnego bym zainwestowała. Chociaż przyznam, że interesuje mnie platforma net-pocket, bo dużo się o niej mówi. Można na niej oszczędzać na zakupach. Chyba warto skorzystać z tej opcji, jak myślicie?

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: DankaŚ33 » 30 sie 2021, 13:35

Oszczędzanie i inwestowanie to pojęcia dość bliskoznaczne. Pierwszą inwestycją wielu z nas było ulokowanie pieniędzy w banku na lokacie. To także pomnażanie swoich oszczędności. Zwróćmy jednak uwagę na jeden fakt - trzymanie oszczędności na lokacie bankowej jest obecnie nieopłacalne. Oprocentowanie lokat jest bowiem niższe niż poziom inflacji - więc nasze oszczędności tracą swoją wartość zamiast zyskiwać. Zastanawialiście się kiedyś nad funduszami inwestycyjnymi ? - proponuję wam fundusze stabilnego wzrostu - to oferta dla ciebie.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: CieślikF » 26 maja 2021, 11:09

Jestem zdania ,że najpierw należy zacząć oszczędzać, by później móc inwestować. Znam jednak osoby ,które inwestują pieniądze pożyczone - np. z banku. To nic innego jak kapitał inwestycyjny i jego różne źródła pochodzenia.Ponoszenie dodatkowego ryzyka związanego z inwestowaniem kapitału obcego - nie lezy w mojej naturze.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Bożena » 29 mar 2021, 14:50

Co prawda z rzuceniem palenia mi się dotąd nie udało, ale znalazłam sposób na oszczędzanie. A raczej na niewydawanie wszystkiego. Postanowiłam, że co miesiąc bede odkładac pewna sume pieniedzy chocby nie wiem co... Póki co sie udaje. Ponadto znalazłam ciekawy artykul https://lwowecki.info/jak-miec-wiecej-pieniedzy/ który też podpowiada jak łatwo można zaoszczędzić.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Wićka » 10 lut 2021, 14:25

Ostatnio często trafiam na wpisy zachęcające do inwestowania. Niewielu pisze, że potrzeba na to sporo czasu, szczególnie jeśli liczy się na zyski. Ryzyko utraty w tych działaniach jest równe szansie zysku. Można początkowo poszukać platform, które oferują założenie konta demo, to pozwoli sprawdzić z czym to się w ogóle je https://pieniadze.org.pl/. Znajdziecie tu również szczegółowe informacje http://pieniadze.org.pl/kryptowaluty/kr ... estowania/ - konieczne na początek.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Łunka » 29 sty 2021, 2:02

My z mężem planujemy dość dużą inwestycję - postanowiliśmy założyć farmę fotowoltaiczną. Mamy bardzo duże tereny, akurat idealne pod farmę. Teraz co prawda pieniędzy nam nie brakuje, ale kto wie, co będzie za 30 lat, a tak akurat wtedy będziemy mieli już zabezpieczenie. Mąż sprawdził już oferty od kilku firm i najlepsze warunki zaproponowali nam w https://www.egsystem.pl/ . I nie chodziło tylko o cenę, ale także o cały proces rozmów z nimi. Poza tym mają już doświadczenie w tym temacie, a to jest ważniejsze niż niższa oferta.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: mącka » 07 sty 2021, 8:25

Oszczędzanie pieniędzy na przyszłość dziecka lub swoją jest teraz niezwykle ważne. Czasy są niepewne a każdy z nas powinien już teraz zatroszczyć się o to co będzie za 20 czy 30 lat. Warto nawiązywać współpracę z firmami takimi jak Generali Investments, znajdziecie u nich wiele ciekawych produktów, które nam to inwestowanie czy oszczędzanie znacznie ułatwią.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: lelkai » 17 gru 2020, 10:57

A inwestujecie w coś ? Bo ja własnie w kryptowalutyw systemie http://www.bot-bitcoin.com/ fajne i konkretne pieniadze idzie tam zaarobić

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: oberyna » 05 gru 2020, 21:04

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: oberyna » 05 gru 2020, 20:59

Dla części z nas jest to temat zupełnie nieznany. Ci jednak, którzy szukają sposobów na niestandardowe inwestycje, mogli słyszeć o kryptowalutach. Na świecie istnieje już ich bardzo wiele. Najbardziej znaną kryptowalutą jest bitcoin, który powstał jako pierwszy i zachęcał inwestorów dość mocnymi skokami wartości. Inwestuję w systemie XTB

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Kryśka » 03 gru 2020, 18:08

Według mnie inwestowanie swoich pieniędzy w sposób przemyślany może być bardzo korzystne i przynieść spore zyski. Trzeba tylko robić to z głową i wcześniej dokładnie zapoznać się z warunkami i możliwościami danej inwestycji (np. fundusz pasywny). Dzięki świadomej decyzji możecie w pewny sposób zabezpieczyć swoją przyszłość oraz emeryturę.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: iza356 » 06 sie 2020, 18:51

Można też rozważyć inwestycje w takie pożyczki społeczne https://www.aureus.info.pl/ . Zarobisz na odsetka na 100%. Masz ich całkowite wsparcie w monitoringu spłat.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Mik_Hun » 31 lip 2020, 14:32

Teraz warto oszczędzać, bo w sumie idzie duży kryzys (podobno). Ja tam jakoś nie narzekałem nigdy na brak oszczędności, ale teraz staram się oszczędzać jeszcze więcej.

___
Akcesoria motocyklowe, Sakwy motocyklowe, Torby motocyklowe, Risery, Stelaże do sakw, Sakwy skórzane, Sissy bar, Oparcie pasażera, Gmole

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: tormundmilk » 31 lip 2020, 14:24

Co prawda z rzuceniem palenia mi się dotąd nie udało, ale znalazłam sposób na oszczędzanie. A raczej na niewydawanie wszystkiego. Postanowiłam, że co miesiąc będę kupowała srebrne monety kolekcjonerskie. Tutaj możesz o tym trochę poczytać http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/. Zaoszczędzę chociaż trochę, a myślę, że za kilkadziesiąt lat taka kolekcja może mieć konkretną wartość.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Zuzka » 30 lip 2020, 14:48

Wiecie co, od dawna wiedziałam, że warto mieć jakieś zabezpieczenie, ale tak naprawdę dopiero od czasów pandemii przekonałam się jak ważne jest oszczędzanie na przyszłość Dlatego zaczęłam robić pierwsze kroki w tym kierunku.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: joan90 » 29 lip 2020, 9:22

Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie w dużym mieście i dać je na wynajem. Nieruchomość to zawsze dobra inwestycja, a w tym przypadku możemy dodatkowo liczyć na regularne wpływy. Polecam więc rzucić okiem na nowe mieszkania Lublin: https://www.diamentowewzgorze.pl/ . Myślę, że Wam się spodobają.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: maj020 » 28 lip 2020, 18:45

Warto inwestować w mieszkania, które najlepiej kupić od sprawdzonego dewelopera. Jeśli nie masz w tym temacie żadnego doświadczenia i niezbędnej wiedzy, to polecam zajrzeć na stronę: https://www.eurostyl.com.pl/blog/czym-j ... wyjasniamy gdzie jest więcej informacji na ten temat. Na pewno artykuł Ci się przyda.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: BoczeraskiKEW » 27 lip 2020, 15:48

Moim zdaniem lepiej inwestować. Oszczędzanie co prawda pozwoli odłożyć jakąś kwotę pieniędzy, ale to właśnie na inwestowaniu zarabia się prawdziwie pieniądze.

___
olej konopny cena

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: kira29 » 27 lip 2020, 14:48

Inwestycje to przede wszystkim dobrze przemyślane decyzje, które pozwalają osiągać konkretne rezultaty. Powinny być dobrze przeanalizowane i zadbane w najmniejszym nawet szczególe. Jeśli myślisz o nieruchomościach postaw na rozwiązania konkretne i bardzo świadome. Wybierz https://www.ogrodywlochy.pl/ czyli mieszkania w Warszawie, w znakomitej lokalizacji, a dodatkowo także o wysokiej jakości wykonania.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: sansa » 06 lip 2020, 8:57

Mnie ogromne oszczędności przyniosło zainteresowanie się odnawialnymi źródłami energii. Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dużym plusem jest to, że jestem niezależna od rosnących cen prądu.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: oberyna » 05 lip 2020, 11:13

To nie takie proste, jak się niektórym wydaje i wymaga to zimnej krwi, konsekwencji czy chęci podnoszenia swojej wiedzy.Wahania są tu na porządku dziennym i raz można stracić, raz zyskać. Jezeli na początku boicie się tego ryzyka, to warto w systemie XTB zainwestowac sobie na start niewielkie pieniądze. Można tez skorzystac z dema.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: kimi » 21 cze 2020, 23:52

Inwestowanie w nieruchomości to ryzykowny biznes więc warto wspomagać się specjalistami jak ta firma https://www.mpexpertbud.pl/ która obejrzy daną nieruchomość i sprawdzi jej stan techniczny. Koszt niewielki a dzięki temu unikniesz kupna niedoróbki budowlanej. Taka usługa zapewnia ci spokojny sen i dobry zakup.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: TYM_NEJT » 15 cze 2020, 9:30

Moim zdaniem można wybrać albo oszczędzanie albo inwestowanie. Nie można robić i jednego i drugiego, bo to się kompletnie wyklucza. Osobiście uważam, że inwestowanie jest lepszym rozwiązaniem :)

___
komisy samochodowe Warszawa

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Kasia » 15 cze 2020, 7:36

A co powiecie na brylanty i diamenty inwestycyjne? Na stronie https://www.artar.com.pl/diamenty-inwes ... i-sprzedaz można o tym poczytać i moim zdaniem to świetny sposób na udaną inwestycję.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

autor: Civ6t4q » 02 cze 2020, 19:45

Oszczędzanie i inwestowanie

autor: kasiunia » 01 cze 2020, 6:53

Ktoś powie ,że najlepiej i najbezpieczniej jest oszczędzać w banku - zakładając lokatę.Otóż nie , wcale tak nie jest. Oszczędności w banku z reguły oprocentowane są niżej niż wysokość inflacji więc tak na prawdę tracimy swoje oszczędności. Dlatego tak ważna jest ochrona kapitału przed inflacją.Trzeba dobrać takie formy oszczędzania i pomnażania kapitału by nie tracić a go pomnażać.

Na górę