Oprogramowanie sklepu internetowego

Poznaj opinie o firmach z całej Polski i nie tylko! Dowiedz się, z kim warto nawiązać współpracę i kto oferuje najkorzystniejszą ofertę.
nowelka

Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: nowelka »

Witajcie. Zamierzam założyć sklep internetowy oraz posiadam już opracowany plan tego, co i jak zamierzam sprzedawać. Dokumenty również mam już ogarnięte. Szczerze mówiąc, niemal wszystko posiadam już gotowe, aby rozpocząć działalność. Rozglądam się jednak jeszcze za odpowiednią stroną, oferującą fajne oprogramowanie sklepu internetowego. Nie zamierzam ukrywać, że nie zajmowałam się do tej chwili sprzedażą w Internecie, dlatego musi być proste w i do użytku oraz przejrzyste. Akurat ta platforma została mi wskazana przez znajomego. W Internecie mają bardzo dobre opinie. Może korzystacie i moglibyście mi trochę o niej napisać? Nie potrzebuję większej ilości stresu przez otworzenie własnego biznesu. Wielkie dzięki za każdą opinię.
Awatar użytkownika
iuala
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2020, 14:11

Re: Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: iuala »

Jak prowadzimy sklep w necie to warto pomyśleć nad modułem ratalnym IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Mój znajomy zdecydował się na platformie Prestashop. To duże ułatwienie, klienci lubia taki rodzaj płatności. Dzięki temu jest większy obrót, a o to właśnie chodzi w handlu :)
Jula

Re: Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: Jula »

Jeśli chodzi o wybór platformy e-commerce pozwalającej na stworzenie własnego sklepu internetowego, ważne jest, aby była ona nie tylko przyjazna dla użytkownika, ale też elastyczna w zakresie integracji. Szczególnie ważna może okazać się integracja z firmami kurierskimi https://asiston.pl/asiston-kurierzy/ ponieważ upraszcza proces wysyłki, automatyzując wiele czynności, od momentu nadania przesyłki po dostawę. Dzięki temu, zarządzanie logistyką staje się mniej czasochłonne i pozwala na uniknięcie błędów wynikających z ręcznego wprowadzania danych.
ODPOWIEDZ