NoWa KuChNiA

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Asia.K
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:23

NoWa KuChNiA

Post autor: Asia.K »

Cześć Forumowicze! Remontuję kuchnię i szukam własnie wyposażenia. Co warto dokupić do kuchni, z czego jesteście najbardziej zadowoleni? Co będzie ładnie i elegancko wyglądać? Wcześniej miałam wszystko z rożnych firm, a teraz chciałabym żeby wszystko do siebie pasowało... Dajcie znać co myślicie :)
Awatar użytkownika
kolaicja
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:33

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: kolaicja »

ja mam wszystko z różnych firm. Ale jeśli lubisz ciekawe gadżety to firma Ariete ma różne fajne nietypowe agd np. do robienia popcornu czy do robienia muffinek :P ja mam gofrownicę ale marzy mi się do popcornu - u nas w domu każdy lubi go jeść ;)
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: kira29 »

Zastanawiasz się nad tym na jakie rzeczy i sprzęt postawić, ale jednocześnie nie przepłacić za to strasznie dużo? Oczywiście, na jakości nie trzeba jednocześnie zjeżdżać. Polecam zatem outlet https://maxi-media.pl/ w którym znajdziesz sprzęt także do kuchni. To świetne miejsce, które pozwoli na urządzenie wszelkich pomieszczeń w domu w świetnej cenie.
Awatar użytkownika
Domisia
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2020, 11:58

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Domisia »

Jeśli chodzi o inspiracje oświetleniowe to urządzając nową kuchnię, znalazłam je na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.
Awatar użytkownika
Asia.K
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:23

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Asia.K »

kolaicja pisze: ↑07 sie 2020, 20:23 ja mam wszystko z różnych firm. Ale jeśli lubisz ciekawe gadżety to firma Ariete ma różne fajne nietypowe agd np. do robienia popcornu czy do robienia muffinek :P ja mam gofrownicę ale marzy mi się do popcornu - u nas w domu każdy lubi go jeść ;)
Musze koniecznie sprawdzić ta firmę, bo o coś takiego mi właśnie chodzi. A w czym robisz obiady, masz coś podobne do gotowania?

kanapy dla dzieci
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Bodzio12 »

Uwielbiam spędzać czas w kuchni, dlatego często zamawiam róznorodne produkty z sieci. Wszystkim zainteresowanym polecam Pojemniki plastikowe sklep internetowy , często korzystam z ich sklepu , ponieważ mają najlepsze ceny oraz duzy wybor produktów.
Awatar użytkownika
kolaicja
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:33

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: kolaicja »

Asia.K pisze: ↑15 sie 2020, 21:42
Musze koniecznie sprawdzić ta firmę, bo o coś takiego mi właśnie chodzi. A w czym robisz obiady, masz coś podobne do gotowania?
[/quote]
Wolnowar u nas gotuje. Marka Crock Pot - kroisz składniki, wrzucasz, doprawiasz do smaku, załączasz na kilka godzin. Wracasz i masz ciepłe :P Nie jemy na mieście tylko właśnie z wolnowaru :)
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:30

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Majka »

Jesli mowa o takim wyposażeniu kuchni o polecam zajrzeć tu na sklep internetowy Iguana Sklep - u nich jest szeroka oferta takich przydatnych produktów typu AGD - np wyciskarki, blendery ekspresy do kawy,czajnik i wiele innych. Są niesamowicie stylowe :) Jakość wykonania jest bardzo wysoka a to gwarantuje że zakupicie taki sprzęt raz a porządnie.
Awatar użytkownika
Sticke
Posty: 24
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:00

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Sticke »

Bardzo lubie zupy, a to chyba jedna z moich ulubionych ...mocno rozgrzewającą zupa rybna z krewetkami
*czosnek
*imbir
*cebula
*papryczka chilli
*warzywa
*mleko kokosowe
*pasta curry żółta lub inny kolor
*mieszanka rybna (są Świeże różne rodzaje ryb ,niekiedy można dostać delikatnie podwędzane)jeśli nie ma użyj zwykłej ryby jaka lubisz
*krewetki
Wszystko podsmażam na tłuszczu ,zalewam bulionem ,dodaje pokrojone w słupki warzywa,marchewka i pietruszka .Po chwili zalewam wszystko mlekiem kokosowym lub smietana jeski nie lubisz smaku kokosa ,dodaje żółta pastę curry ,przyprawy do smaku ,na sam koniec dodaje mieszankę rybna i krewetki ,chwile gotuje i gotowe .
No i łapcie też przepis na dobrą fasolkę szparagową https://oleoketo.pl/przepis-na-fasolke-szparagowa-keto/
Gość

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Gość »

Decydujac sie na nowa i funkcjonalna kuchnie warto rozwazyc tez innowacyjne sprzety :) Przykladowo moja mama ma lodówkę Beko z systemem EverFresh+. Uwielbia to, bo jej ulubione warzywa i owoce pozostają świeże nawet przez kilka tygodni. Idealne rozwiązanie dla osób, które lubią robić większe zakupy raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
foxi1
Posty: 47
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:06

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: foxi1 »

W nowej kuchni nowe meble i nowe sprzęty ... ale jakie. Przede wszystkim musicie zaopatrzyć się w standard czyli lodówkę oraz kuchenkę . Inne przedmioty codziennego użytku także są niezwykle ważne, bowiem to one właśnie decydują o tym ,że kuchnia jest nam przyjazna i stanowi o komforcie .Jestem zdania ,że kuchnia nie może obyć bez takiego urządzenia jak szklany dzbanek filtrujący wodę ,bo dzięki właśnie tak prostemu urządzeniu możemy mieć bardzo czystą wodę do picia.
Franka7

Re: NoWa KuChNiA

Post autor: Franka7 »

Aranżacja kuchni to sztuka, która wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak styl, funkcjonalność i jakość mebli. Dobrze dobrane meble kuchenne mogą znacząco poprawić komfort codziennego gotowania. W sieci zajdziemy wiele firm, które oferują meble kuchenne, jedna z nich jest : https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/. Warto zainwestować w meble, które będą służyć przez lata.
ODPOWIEDZ