villahoff.pl opinie

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019, 17:04

villahoff.pl opinie

Post autor: Dominika »

Hej! Planuję z narzeczonym pojechać nad morze i zastanawiam się czy warto zatrzymać się w https://villahoff.pl/. Co myślicie o tym hotelu? Jak oceniacie obsługę i stan lokali?
Awatar użytkownika
inka83
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2019, 5:21

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: inka83 »

Byłam kiedyś w Villa Hoff i bardzo mi się podobało. To świetny hotel - z basenem i SPA. Dzięki takim udogodnieniom udało mi się idealnie wypocząć. Mają też tam restaurację i jedzenie jest naprawdę smaczne. Polecam przyjazd tam, jeśli chcecie się odprężyć.
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: mycha22 »

Najlepsze moim zdaniem miejsce do wypoczynku nad polskim morzem to https://villahoff.pl/. Wspaniałe położenie, nowoczesność, przystępne ceny, czego więcej chcieć? Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
greta
Posty: 35
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:09

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: greta »

Wygląda na to, że wczasy za granicą obecnie nie dla nas. Super, że są takie miejsca ja Villa Hoff. Uroczy kompleks tuż nad polskim morzem. Jest wspaniale, w tym roku też pojadę.
Awatar użytkownika
Gwalbert64
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 5:46

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Gwalbert64 »

Bardzo polecam hotel w Trzesączu Villahoff, bardzo przyjemna atmosfera, pobyt na 5+!
Awatar użytkownika
iwona_89
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2019, 14:35

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: iwona_89 »

Villahoff to jeden z tych hoteli, do których się wraca, wspaniale położony, doskonała kuchnia, wygodny i w przystępnej cenie. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
dromader
Posty: 30
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:56

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: dromader »

Cieszę się, że ta willa jest wam znana, ale mi potrzebna jest w zasadzie opinia o innej rezydencji. Otóż interesuje mnie Willa Szamocin https://villaszamocin.pl/ na Białołęce, oczywiście w stolicy. Ceny są właśnie niskie i ciekawi mnie, jak oceniacie standard w tamtejszych pokojach. Zastanawiam się, czy warto tam zabrać żonę, na przykład na rocznicę ślubu?
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 86
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Majeczq »

Wybieracie się nad polskie morze? Ja też mam takie plany w tym roku, jednak na pewno jak już coś do końcówką wakacji:) Myślę, że wtedy już wszystko będzie w normie. Opcji jest tu wiele, ale chyba pojedziemy do Międzyzdrojów:) Znalazłam już serwis https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje gdzie można porównać sobie wiele apartamentów z widokiem na morze.
Awatar użytkownika
Bozidar84
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 3:44

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Bozidar84 »

Byliśmy tam z mężem na podróży poślubnej ładnych parę lat temu i do dziś dobrze wspominam to miejsce. Idealny obiekt do zrelaksowania się i naładowania baterii. Koniecznie skorzystaj ze spa!
Awatar użytkownika
damian_72
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 5:22

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: damian_72 »

To jest zdecydowanie właśnie to miejsce, do którego wybiorę się, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Byłam w https://villahoff.pl/ dwa razy i cudownie wspominam te pobyty. Wspaniałe SPA, piękne widoki, doskonała lokalizacja i nowoczesne, komfortowe wnętrza. Cudo!
Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2020, 21:04

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Aleksander »

Villa Hoff to idealne miejsce na kameralny pobyt z rodziną, a zwłaszcza z małymi dziećmi. Blisko morza, z basenem i super restauracją. Tutaj oświadczyłem się swojej żonie i jesteśmy bardzo przywiązani do tego miejsca :)
Awatar użytkownika
Lew1971
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 11:39

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Lew1971 »

Polecam! Współpracuje z Villą Hoff od kilku lat w zakresie organizacji spotkań firmowych i konferencji. Wszyscy uczestnicy wydarzeń są zachwyceni regionalną kuchnią i komfortowymi pokojami.
Awatar użytkownika
waldemar-65
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 2:12

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: waldemar-65 »

Jeżeli raz spędzicie urlop w Villi Hoff nie będziecie chcieli jechać w inne miejsce. Z żoną jeździmy tam od lat, to niezwykle klimatyczne miejsce.
Awatar użytkownika
selena78
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2020, 6:40

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: selena78 »

Polecam wszystkim rodzinom z maluchami :) W Villa Hoff jest co robić nawet w niepogodę. Jest kryty basen, w którym dzieciaki mogą się wyszaleć i spa, w którym możemy wypocząć z małżonkiem. Pokoje są piękne i funkcjonalne, można poczuć się bardzo komfortowo. Bliziutko do morza!
Awatar użytkownika
selena78
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2020, 6:40

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: selena78 »

Villa Hoff to miejsce, w którym naprawdę można wypocząć. To mała miejscowość, która nie jest oblegana tak jak wielkie nadmorskie kurorty. Tutaj można wypocząć i skorzystać z ich autorskich rytuałów Spa, które dają niesamowite efekty dla ciała i samopoczucia.

konopie zanęta
Awatar użytkownika
Milosz_61
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2019, 16:26

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Milosz_61 »

To wspaniałe miejsce dla amatorów sportowych wrażeń. Można skorzystać z profesjonalnego pola golfowego nad morzem, paralotni, tras rowerowych, a w razie niepogody mają też halę sportową. Atrakcje dla całej rodziny.
Awatar użytkownika
celestyn-73
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:26

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: celestyn-73 »

Villahoff to moje ulubione miejsce nad polskim morzem. od lat jeździmy tam z całą moją rodziną. Polecam
Awatar użytkownika
felicyta
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2020, 17:23

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: felicyta »

Na prawdę piękne i urokliwe miejsce. Jestem również fanką ich oferty gastronomicznej. Szef kuchni Jacek Sawinda to mistrz w swoim fachu i wielki pasjonat jedzenia.
jakiłak

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: jakiłak »

Nie tylko nad morzem można zaleźć takie urokliwe miejsce w którym to można smacznie zjeść i poczuć się jak w domu. W Warszawie jest restauracja Little Barrel w której możecie bardzo dobrze sobie zjeść przy lampce wyśmienitego wina. Tutaj każdy poczuje się jak we własnym domu, bo my tworzymy naszą restaurację z pasją i wielkim zaangażowaniem. A nasze dania składające się z kuchni tradycyjnej tylko nadają nam wyjątkowości
Awatar użytkownika
Bernarda90
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 5:02

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Bernarda90 »

Byłam w wielu miejscach noclegowych nad morzem, ale w Villi Hoff urzeka mnie kameralność i niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Obsługa jest również bardzo miła, dzięki czemu już po kilku pobytach czuję się jak w domu.
Awatar użytkownika
Borys_74
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 15:51

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Borys_74 »

Niestety ze względu na pandemię w tym sezonie miałem tylko okazję skorzystać z opcji cateringu na wynos, ale zawsze kiedy jestem w tych okolicach nie jestem sobie w stanie odmówić. Mają na prawdę wyjątkowo dobrą kuchnię. Smak potraw rozpływa się w ustach.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: pieknyolek »

Milosz_61 pisze: ↑28 sie 2020, 3:12 To wspaniałe miejsce dla amatorów sportowych wrażeń. Można skorzystać z profesjonalnego villahoff.pl/okolica/pole-golfowe-nad-morzem/ pola golfowego nad morzem , paralotni, tras rowerowych, a w razie niepogody mają też halę sportową. Atrakcje dla całej rodziny.
Takie hale rzeczywiście sa super, my mamy taką: https://www.nowhal.pl/hale-namiotowe-swietokrzyskie/

Obrazek
rotiko

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: rotiko »

jakiłak pisze: ↑08 paź 2020, 12:55 Nie tylko nad morzem można zaleźć takie urokliwe miejsce w którym to można smacznie zjeść i poczuć się jak w domu. W Warszawie jest restauracja Little Barrel w której możecie bardzo dobrze sobie zjeść przy lampce wyśmienitego wina. Tutaj każdy poczuje się jak we własnym domu, bo my tworzymy naszą restaurację z pasją i wielkim zaangażowaniem. A nasze dania składające się z kuchni tradycyjnej tylko nadają nam wyjątkowości
Potwierdzam byliśmy w zeszłym tygodniu i wszystko była super smaczne
http://norwida3.ayz.pl/niespodzianka-dl ... ice-slubu/
ODPOWIEDZ