Kredyt w Norwegii

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
siedem0

Kredyt w Norwegii

Post autor: siedem0 »

Witajcie! Od dwóch lat mieszkam i pracuję w Norwegii. Potrzebuję gotówki... miałem nadzieję, że uniknę kredytów no ale wyszło jak wyszło. Zarabiam nieźle, myślę że szybko spłacę. Macie wiedzę jak taki kredyt można dostać i w jakim banku warto? Będę wdzięczny za porady.
Darek22

Re: Kredyt w Norwegii

Post autor: Darek22 »

Myślę, że najlepiej będzie z doradcą pogadać, żeby znalazł dla Ciebie najlepszą ofertę w banku. W Motty - https://www.motty.no/pl Ci pomogą. Mają dostęp do różnorodnych opcji finansowych, firma działa na rynku od ponad 30 lat, więc mają duże doświadczenie. Oferują profesjonalne wsparcie przy porównywaniu ofert z różnych banków, co umożliwia dokładne rozważenie różnych ofert i podjęcie świadomej decyzji, gdzie po prostu najlepiej wziąć ten kredyt.
majamaja

Re: Kredyt w Norwegii

Post autor: majamaja »

Zastanawiam się, czy ugoda z bankiem jest możliwa w sprawie kredytów, jakie mamy. Czasem niestety, ale nasza zdolność spada, albo mamy po prostu problemy z tym, by spłacać kredyt, bo to nam coś się stało, bo to znów mamy kłopoty jakiegoś innego rodzaju. I jestem pewna, że warto o tym pamiętać i na to uważać.
ODPOWIEDZ