Przydatne w podróży

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Gawela

Przydatne w podróży

Post autor: Gawela »

Cześć! Co roku ruszając na wakacje, staram się uzupełnić apteczkę w coś czego zabrakło mi wcześniej. W tamtym roku, pojawił się u Nas problem aft i jakoś sobie radziliśmy, a po powrocie nasz dentysta polecił nam żel Aftident - świetna sprawa na takie nie spodziewane sytuacje. Działa szybko i zawiera mentol, przez co szybko łagodzi ból. Warto mieć to ze sobą w podróży!
Mamilka

Re: Przydatne w podróży

Post autor: Mamilka »

Dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z żelem Aftident! To zawsze przydatne, wiedząc, że istnieją produkty, które pomagają w takich nieoczekiwanych sytuacjach. Mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko: na jakie inne sytuacje lub problemy zdrowotne uzupełniasz swoją apteczkę na wakacje? I jak długo trwał efekt żelu Aftident po jego zastosowaniu? Bylibyśmy wdzięczni za więcej informacji. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Przydatne w podróży

Post autor: tormundmilk »

Jeżeli chcecie zadbać o skórę waszego dziecka na wakacjach, to myślę, że sprawdzi się idealnie ponczo plażowe dla dziecka https://fcspolska.pl/pl/p/Poncho-dla-dz ... zarne/2857 FCS Polska proponuje wiele ciekawych akcesoriów zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych, więc myślę, że warto rozważyć zakupy w tym miejscu.

psychotesty ciemnia
Gawela

Re: Przydatne w podróży

Post autor: Gawela »

Raczej przygotowuję się na dość typowe i standardowe dolegliwości lub sytuacje, które "lubią" spotykać nas w podróży. Przede wszystkim mam na myśli: dolegliwości żołądkowe, przeziębienia, kleszcze, ugryzienia komarów i bąków, poparzenia słoneczne i oczywiście odciski od butów.

Co do zastosowania i efektów żelu Aftident najlepiej będzie, jeśli poczytasz sobie na tej stronie producenta https://www.aftident.pl ja już do końca nie pamiętam, a tam są wszystkie niezbędne informacje. Tutaj zresztą zamawiam ten produkt
Mamilka

Re: Przydatne w podróży

Post autor: Mamilka »

Dzięki jeszcze raz! Właśnie wybieramy się niedługo na ferie zimowe, więc powoli przymierzamy się do zaopatrywania apteczki. W zimie coś na ugryzienia komarów i na oparzenia słoneczne raczej nam się już nie przyda, ale z pozostałych opcji skorzystam. Żel Aftident właśnie został zamówiony, a po resztę czeka nas mała wycieczka do apteki ;) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ