jakie leki zabrać w podróż?

Różniaste różności!
fiolkowa

jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: fiolkowa »

Szykuję się na długą podróż kilkumiesieczną , więc muszę zabrać ze sobą też leki, co warto mieć ze sobą? przy okazji możecie polecić jakieś niedrogie apteki gdzie jest dobre zaopatrzenie?
pinezka

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: pinezka »

Pewnie jakieś standardowe rzeczy jak leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, coś na alergie, katar kaszel, może jakieś opatrunki. Zalezy dokąd jedziesz i jaka tam jest dostępność. Co do cen to wydaje mi się, ze najtaniej jest w dozie

biuro strefy płatnego parkowania kraków
Alika

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: Alika »

Dołożyłabym do tego jeszcze elektrolity i coś przeciwbiegunkowego, myślę, że warto mieć to w apteczce, szczególnie, jeśli planuje się wyjazd egzotyczny. Ceny zdecydowanie DOZ ma najniższe, od dłuższego już czasu.
marysiek

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: marysiek »

Ja też się na wyjazd zaopatrzyłam w dozie. Obecnie mają najlepsze ceny. A skoro robiłam akurat większe zakupy to przeszłam się po aptekach żeby porównac i tylko się utwierdziłam w tym, że w dozie jest najtaniej
Zen

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: Zen »

Dokładnie, w doz mają najtaniej póki co, więc trzymam się tej apteki, bo gdzie indziej zauważyłam, że spore podwyżki już są. Swoją drogą zastanawiam się skąd aż takie różnice, no ale dobrze, że można gdzieś jeszcze taniej kupić leki czy suplementy.
milczka

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: milczka »

Macie racje w DOZie leki wychodzą najlepiej cenowo, kupuje u nich od dawna i ceny nie szaleją do góry, jak w innych aptekach więc zawsze wracam do DOZu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:06

Re: jakie leki zabrać w podróż?

Post autor: kasiunia »

Jeśli dużo podróżujecie to warto przygotować sobie apteczkę podróżną. Jaj wyposażenie jest bardzo ważne i nie może w niej zabraknąć środków dezynfekujących oraz opatrunkowych. W naszej apteczce od jakiegoś czasu znalazła się też morska woda bo to jeden z lepszych sposobów na katar. Jeśli podróżujecie z dziećmi woda morska przydaje się dość często.
ODPOWIEDZ