Obstawiacie?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
jano

Obstawiacie?

Post autor: jano »

Czy ktoś z was od czasu do czasu zajmuje się poważniej obstawianiem zakładów bukmacherskich? Ja z kolegami czasami gramy ale głównie działam na ich rachunek nie na swój bo się obawiam, jednak widzę, że idzie mi zwykle bardzo dobrze. Śledzę sobie portale informacyjne jak ten https://www.bukmacher-legalny.pl/kody-bonusowe/ i znam sytuacje na bieżąco. jak wam się sprawdza taki sposób zarobku?
Awatar użytkownika
Tomasz76

Re: Obstawiacie?

Post autor: Tomasz76 »

Jasne, że tak! To świetna sprawa, jeśli ktoś potrafi odpowiednio podejść do tego tematu. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.eostroleka.pl/specjalista-j ... 71269.html i sprawdzili, na jakie bonusy dla graczy jesteście w stanie dzisiaj liczyc. Czuję, że bedziecie tym bardzo pozytywnie zaskoczeni!
Awatar użytkownika
Andrzejunio95

Post autor: Andrzejunio95 »

Oczywiście, że nie! Moim zdaniem obstawianie zakładów bukmacherskich to najgorsze co można sobie samemu zrobić. Przecież to jest zwykły hazard...

___
balony z helem
Awatar użytkownika
Tomashek

Post autor: Tomashek »

Zdarza się, że nagle zaczynasz lubić coś, o czym nigdy wcześniej nie myślałeś. I nagle staje się to częścią twojego życia. Miałem to z grami za pieniądze Book of Dead demo pewnego dnia nagle zacząłem w Internecie na tej stronie i z jakiegoś powodu postanowiłem spróbować. Jest to łatwe do zrozumienia i pierwsze wygrane pieniądze nadeszły bardzo szybko. Nie zauważyłem, jak się w to zaangażowałem, ale teraz cieszę się, że wiem, jak się bawić i zarabiać.
Awatar użytkownika
ewa920

Post autor: ewa920 »

Obstawianie w zakładach sportowych jest coraz bardziej popularne. Tak jak patrzyłam na STS to jest mnóstwo dyscyplin sportowych, są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne. Przy rejestracji warto pamiętać gdzie wpisać kod promocyjny w sts , który upoważnia do otrzymania takiego bonusu na start czyli freebetu. Prosta jest rejestracja.
Awatar użytkownika
Bodzio12

Post autor: Bodzio12 »

Ja czasem tak, obstawiam mecze. Polecam wam https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherz ... /milenium/ bo to legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Grajcie ale rozważnie, bo hazard może uzależniać. Pamiętajcie o tym.
Michał23

Post autor: Michał23 »

Andrzejunio95 pisze: ↑02 sie 2020, 12:50 Oczywiście, że nie! Moim zdaniem obstawianie zakładów bukmacherskich to najgorsze co można sobie samemu zrobić. Przecież to jest zwykły hazard...
Nie do końca jest to hazardem. Można na takich zakładach bardzo dużo zarobić.