reklama

Różniaste różności!
gość

reklama

Post autor: gość »

Gadzety reklamowe są niezwykle ważne w każdej firmie. Ja cyklicznie zamawiam papier firmowy https://www.diamond-druk.pl/ Zawsze szybka realizacja, i co najwazniejsze darmowa dostawa na terenie naszego kraju. Wysokie rabaty przy stałej współpracy, a to bardzo ważne przy tak duzych zamówieniach.
Awatar użytkownika
marianek
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:46

Re: reklama

Post autor: marianek »

U mnie działa agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ która od lat specjalizuje się w szeptance. Dzięki temu wręcz niezauważalnie dla konkurencji docierają z informacją odpowiednio przygotowaną do konkretnych grup potencjalnych klientów budując odpowiednie zainteresowanie marką. I w ten sposób to klient zaczyna szukać nas a nie na odwrót.
samiś0404

Re: reklama

Post autor: samiś0404 »

To świetnie, ze chcesz skupić się na działaniach w mediach społecznościowych. Z ich pomocą można pozyskać naprawdę wielu klientów – powinno się uwzględnić w nich content marketing. Czym jest? Można przeczytać o nim w tym miejscu http://www.wlasna-firma.pl/reklama-wide ... ozliwosci/
Awatar użytkownika
pólka
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:50

Re: reklama

Post autor: pólka »

Bez reklamy to mam wrażenie, że teraz to by nikt nie istniał na rynku. Wpadłam na pomysł otworzenia restauracji i nie ukrywam, że od razu też zgłosiłam się do agencji http://reklamarestauracji.com.pl/ żeby promowała moją ofertę dyskretnie ale zarazem i skutecznie. No i teraz mam praktycznie non stop zajęte stoliki na kilka dni do przodu.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: reklama

Post autor: pieknyolek »

pólka pisze: 27 sie 2021, 14:07 Bez reklamy to mam wrażenie, że teraz to by nikt nie istniał na rynku. Wpadłam na pomysł otworzenia restauracji i nie ukrywam, że od razu też zgłosiłam się do agencji reklamarestauracji.com.pl/ żeby promowała moją ofertę dyskretnie ale zarazem i skutecznie. No i teraz mam praktycznie non stop zajęte stoliki na kilka dni do przodu.
Najważniejsza jest reklama w sieci, wiec polecam Ci zwrócic sie do specjalistów od tego, czyli do Wold Moose: https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron/

Obrazek
Awatar użytkownika
serniczka
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2020, 20:14

Re: reklama

Post autor: serniczka »

Jeśli chodzi o reklamę to ja postawiłam na content marketing za sprawą agencji https://adrenalinemd.pl/ . To eksperci działający w branży od lat, którzy tworzą dla mnie treści tematyczne przyciągające uwagę. A między słowami umieszczają dyskretną, skuteczną reklamę marki.
antośka

Re: reklama

Post autor: antośka »

Moim zdaniem jeżeli chcecie bardziej zachęcić klientów do skorzystania ze swoich usług warto zdecydować się na wykonanie katalogów z waszą ofertę. Warto odwiedzić https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ , ponieważ tutaj poznacie rodzaje katalogów i dowiecie się z jaką firmą najlepiej podjąć współpracę
Anuśka45

Re: reklama

Post autor: Anuśka45 »

Działania związane z reklama firmy i marketingiem powinny być prowadzone od pierwszych dni istnienia każdej firmy. Na początek być może wystarczą takie zabiegi jak zakup ulotek i wizytówek. Jednak w miarę rozwoju firmy działania marketingowe powinny być różnorodne oraz zwiększone co do formy oraz ilości. Tylko kompleksowe działania marketingowe dają pewność ,że zrobiliśmy wszystko by otoczenie biznesowe dowiedziało się o naszym istnieniu oraz zareagowało we właściwy sposób.
ODPOWIEDZ