spółka

Różniaste różności!
jaśa

spółka

Post autor: jaśa »

Hej, mam pytanie do osób posiadających spółkę. Uważanie, że warto założyć taką w naszym kraju czy może warto przemyśleć sobie jej założenie za granicą? A może podpowiecie jakieś inne rozwiązania? Chętnie zapoznam się z każdym. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

kontrolery dj usb
kaśka

Re: spółka

Post autor: kaśka »

Ja nie mam spółki ale również interesuję się jej założeniem w innym kraju. Wiadomo, że w internecie można znaleźć wszystko, więc informacje na ten temat również można znaleźć. Te wiadomości, które dla mnie były wartościowe znalazłam na https://pla.partners/spolka-w-luksemburgu/ . W razie pytań zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Wituś

Re: spółka

Post autor: Wituś »

Ogólnie samo już posiadanie spółki jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem przekonany, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest również posiadanie jej w Estonii. Jak miałem okazję skontaktować się z firmą thompsonstein.com to teraz wiem dokładnie, że będą oni udzielać mi wsparcia w prowadzeniu działalności za granicą.
Mordaka

Re: spółka

Post autor: Mordaka »

Samo założenie spółki to poniekąd bardzo istotna sprawa i ja także jestem zdania, że warto jest w takiej sytuacji wiedzieć jak należy to zrobić. Moim zdaniem jest to poważniejsza kwestia aniżeli jednoosobowa działalność gospodarcza więc pewną wiedzę należy tu posiadać. Bardzo ciekawie ten temat został poruszony na stronie https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki ... -pamietac/ i za całą pewnością polecam każdemu zainteresowanemu lekturę tego artykułu.
ODPOWIEDZ