Sposób na zarabianie pieniędzy

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Sposób na zarabianie pieniędzy

Post autor: Diana »

Moim zdaniem najlepszym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest wyjazd do pracy za granicę. Ostatnio na przykład trafiłam na ogłoszenie na stronie internetowej https://polandworkforce.com/pracownik-p ... e-francji/, że szukają pracowników produkcji we Francji. Co Wy na to?
Magda08

Re: Sposób na zarabianie pieniędzy

Post autor: Magda08 »

Myślę że dobrym sposobem jest praca za granicą. Akurat jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wsparcia w zakresie znalezienia pracy w Holandii, to na pewno warto skorzystać z http://hollandcontracting.pl. Mam nadzieję, że pomoże to znaleźć wymarzoną pracę dla siebie.
Nala88

Re: Sposób na zarabianie pieniędzy

Post autor: Nala88 »

Sposobów na zarabianie pienędzy jest mnóstwo ;) Grunt to robić to w sposób uczciwy ;) Co do samych ofert pracy to bardzo polecam zajrzeć tutaj https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Ofert jest tutaj cała masa. Dobrze jest śledzić co jakiś czas ;)
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 42
Rejestracja: 23 wrz 2019, 7:22

Re: Sposób na zarabianie pieniędzy

Post autor: Miś »

Istnieje wiele sposobów na to, aby zarabiać pieniądze w ramach działalności firmowej, jednak czy jest to aż tak ważne? Dla mnie dużo ważniejsze są organizacje pożytku publicznego, których działalność nie jest nastawiona na zarobek a na pomaganie ludziom mających trudną sytuację życiową. Takie organizacje działają bardzo często jako organizacje non profit.
ODPOWIEDZ