Ubezpieczenia i Finanse - pomoc i zniżka dla pozytywnie zakręconych podróżników!!!

Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie wybrać, na którą firmę ubezpieczeniową się zdecydować, jaki pakiet najbardziej się opłaca.
Finansowy_podróżnik

Ubezpieczenia i Finanse - pomoc i zniżka dla pozytywnie zakręconych podróżników!!!

Post autor: Finansowy_podróżnik »

Cześć!!! :) :) :)

!!!Przeczytaj post do końca i daj sobie szansę zaoszczędzenia trochę kasy na kolejną niezapomnianą wyprawę życia!!!

Pewnie nie raz zastanawiałeś/aś się nad tym jak wygląda pomoc medyczna w danym regionie świata i ile ewentualnie trzeba za nią zapłacić. Z moją pomocą nie musisz się o to martwić! Chętnie pomogę, doradzę i zaopiekuję każde Twoje pytanie w tym zakresie!

Jestem Darek i zawodowo od prawie dekady zajmuję się doradztwem finansowym. W zakresie moich możliwości są między innymi:
- pomoc w opracowaniu i wdrożeniu planów oszczędnościowych
- doradztwo z zakresu zabezpieczenia przyszłości siebie i bliskich
- zabezpieczenia życia i zdrowia

oraz

analiza aktualnych umów finansowych - kredytów, leasingów, ubezpieczeń - opiniowanie i pomoc w zmianie na lepsze.

Jednym z tematów, którym się zajmuje to kompleksowa pomoc przy ubezpieczeniach turystycznych i majątkowych(dom, mieszkanie, samochód).

Jako ze współpracuje z ponad 70 instytucjami finansowymi mam duże możliwości przyznawania własnych rabatów dla wszystkich Klientów. Każdy z Was kto potrzebuje pomocy przy powyższych ubezpieczeniach, lub każdy kto chce zaoszczędzić kilka złotych monet na tanie bilety - na hasło "W drogę!" otrzymuje gwarantowaną zniżkę 20% do każdej kalkulacji ubezpieczenia.


Możesz do mnie napisać, zadzwonić - jak wolisz!
Dariusz Kubicki
[email protected]
tel : 789 662 960
Jajko

Re: Ubezpieczenia i Finanse - pomoc i zniżka dla pozytywnie zakręconych podróżników!!!

Post autor: Jajko »

W dzisiejszym świecie, pełnym nieprzewidywalnych sytuacji, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie finansowe. Ubezpieczenia online oferowane przez https://www.balcia.pl/pl/ pozwalają na szybkie i skuteczne zabezpieczenie swoich interesów. Wybierając polisę, należy pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z warunkami umowy, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji w przyszłości.
ODPOWIEDZ