Category

Europa

Home » Europa

5 posts
Bookmark?Remove?

Co mi pomogło pozbierać się po rozstaniu? Wielki rejs po Chorwacji!

 - 

Właśnie skończyły się wakacje. Jedni zapamiętują je lepiej, drudzy gorzej. Kilka lat temu lato rozpoczęło się dla mnie bardzo źle. Wtedy dopadł mnie syndrom rozstania z partnerką, z którą byłem w związku wiele lat. Byłem przekonany, że właśnie z tą, konkretną ... More »

Zabytki Rzymu
Bookmark?Remove?

Zabytki Rzymu

 - 

Rzym to jedno z najpiękniejszych miast europejskich, ze wspaniałą historią, ale jednocześnie bardzo nowoczesne, mieści się tam wiele siedzib firm europejskich i nie tylko. Kto z nas nie słyszał o słynnym Koloseum? Amfiteatr Flawiuszów jest jednym z najbardziej... More »

Zabytki Paryża
Bookmark?Remove?

Zabytki Paryża

 - 

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast Europy i bez wątpienia stanowi on jedno z największych skupisk zabytków na świecie. To co oferuje stolica Francji zachwyca ogromem możliwości, a pierwszy kontakt z miastem może oszołomić. Podczas zwiedzania tej wspaniałe... More »

Zwiedzanie w Chorwacji
Bookmark?Remove?

Zwiedzanie w Chorwacji

 - 

Chorwacja codziennie przyciąga do siebie mnóstwo turystów.  Nic dziwnego, piękna pogoda, ciepła plaża i mnóstwo atrakcji to gwarancja udanego wypoczynku. Jakie miejsca szczególnie są warte uwagi? Wyspa Hvar – Potocznie zwana Lawendową wyspą. Miejsce, które zac... More »